Firma Analizi Nedir

Sahteciliğin ve dolandırıcılığın günden güne artış gösterdiği bu zamanlarda firma analizi dedektiflik büromuzun en çok sağladığı hizmetler arasında yer almaktadır. Firma analizi hizmetimizi kendi markanızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak sağlamaktayız.Marka analizimiz saha araştırması,örnek satın almalar,değerlendirme ve strateji olarak bir paket program olarak sağlamaktayız.

Firma analizi,sahip olduğunuz markanın piyasa içerisinde taklitlerinin olup olmadığı ile ilgili yürütülen bir çalışmadır.Bir marka sahibi her kişinin marka analizi çalışmasından yararlanmasında fayda vardır.Verdiğimiz firma analizi hizmetiyle kurumların ve şirketlerin, büyük yatırımlarla geliştirdikleri marka, ürün ve hizmetlere, sahtecilik, taklitçilik yoluyla haksız kazanç ve rekabet karşısında gerekli korumayı sağlıyoruz.Marka sahteciliği ve ürün taklitçiliği faaliyetinde bulunan imalatçı, ambalajcı ve toptancıların yerlerinin tespiti ve bu yerlere baskın yapılarak delil toplanması, sahteciliği ve taklitçiliği önlemeye yardımcı olacaktır.Ancak bu baskınların yapılması için yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle sahteciliğin yapıldığı yerlerin tespit edilmesi gerekmektedir.Bu tespitler sonrasında alınacak önlemler alınabilmektedir. Firma analizi ve marka dedektifliği hizmetlerimiz de araştırma ve tespit konusunda sizlere en çok yardımı sunacak hizmetlerdir.

Firma Analizi Nasıl Yapılır

Firma analizi çalışmalarımızı oldukça titiz ve gizlilik prosedürlerimizi koruyarak yürütmekteyiz.Marka analizi çalışmalarımızı tamamen marka analizi konusunda yetkinliği olan uzman dedektiflerimiz yürütmektedir. Firma analizi çalışmamız oldukça kapsamlıdır.Hem bilgi hem saha araştırlamarı yapılmaktadır.Marka analizi sırasında gerekirse örnek ürün satın alma işlemleri de yapılır.Ürününüz ve markanızla ilgili sahte veya taklit ürün satan veya üreten perakendecileri, toptancıları ve imalatçıları gizli araştırmalar yoluyla tespit ediyoruz. Sahte veya taklit ürünlerin nerede imal edildiğini veya stoklandığı buluyoruz.Özel dedektiflik büromuz dedektifleri, tarafınızdan verilen bilgiler ışığında, izleme, inceleme, araştırma ve kontrol faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Firma analizi her marka ve firma sahibi için yapılması gerekli ve önemli bir çalışmadır.Bu çalışma sayesinde marka değerinizi düşüren her türlü tehditten haberdar olabilirsiniz.Bu tehditler ile yasal yollardan çalışma imkanınızın olabilmesi için somut delil olabilecek delillere sahip olursunuz.Bu deliller sayesinde de dilerseniz yasal savaş başlatabilirsiniz.